Wdmuchiwanie izolacji skuteczna i nowoczesna metoda ocieplenia.

Profesjonalna termomodernizacja obiektów.
Poprawa wadliwej izolacji bez demontażu płyt K/G.

Izolacja stropodachów wentylowanych Warszawa.
Posiadamy ogromne doświadczenie ocieplenia stropu, stropodachu i dachu.
Gwarancja skutecznej izolacji cieplnej metodą wdmuchiwania.

Badanie kamerą termowizyjną
Badanie za pomocą profesjonalnej kamery termowizyjnej.
Kontrola termowizyjna ucieczek ciepła, przecieków z instalacji wodnej, przeciążenia instalacji elektrycznej.

Skontaktuj się z nami:
Tel: 510-748-343 / 516-610-612

skutecznieSKUTECZNIE  profesjonalnie PROFESJONALNIE ekologicznie EKOLOGICZNIE

Opinie klientów

Potwierdzam opis firmy jaką tu przeczytałem .Panowie docieplali mi poddasze. Wyszło sprawnie, czysto i jest duża poprawa. Pozdrawiam Tomasz

Tomasz

Panowie z firmy Eko-izolacje wykonali w moim domu docieplenie poddasza. Wszystko przebiegło sprawnie tak jak się umawialiśmy. Polecam i rekomenduje firmę Pana Krzysztofa.

Anna

Chciałbym podzielić się moim spostrzeżeniem dotyczącym badania kamerą termowizyjną. Ten Pan z firmy eko-izolacje to wykonał kawał dobrej roboty i należą się podziękowania. Dostałem raport po tygodniu który liczył 80 stron w tym 75 opisanych termogramów. Mam dom wolno stojący około 200m2. Zapłaciłem za dokumentacje 400zł. Dzwoniłem wcześniej do innej firmy która proponowała mi przeprowadzenie kontroli termowizyjnej za 150zł. Nie będę się rozpisywał ale to co mi proponowano to zwykła amatorszczyzna i kpiny. Posiadam pełny dokładny raport a Pan z firmy eko-izolacje dodatkowo (chyba nie musiał) dużo mi podpowiedział o możliwościach naprawy obecnego stanu izolacji. Dlatego postanowiłem przestrzec innych którzy chcą wykonać badanie termowizyjne aby nie dali się nabrać na niską cenę. Szkoda czasu i pieniędzy.

Mirek z Tarchomina

Ta firma docieplenie przeprowadziła u mnie rok temu. Na początku byłem przerażony ilością otworów i w sumie wyszło dużo więcej do zapłaty niż kalkulacja przeprowadzona przez Pana z tej firmy, który był u mnie wcześniej. Sąsiad namawiał mnie na inną firmę, która u niego przeprowadzała docieplenie poddasza i koszt jak się okazało był sporo mniejszy niż u mnie. Byłem „lekko” poirytowany to mało powiedziane. Panowie z Eko-izolacje przekonywali mnie że otwory muszą być bo mają kontrolę nad tym co robią i że materiał dochodzi prawie wszędzie, będzie poprawa bo zużywa się również dużo materiału. Zagipsowali otwory a ja już samodzielnie pomalowałem ściany. Przez te kilka dni mrozu w tym roku u sąsiada zamarzły rury i było lodowato tam gdzie było „niby” poprawiane. Zamówił badanie kamera termowizyjna to takie mostki termiczne wyszły że zdziwiło to nawet badającego (byłem obecny przy badaniu). Pomyślałem że również zrobię badanie termowizyjne, choć już dawało zaobserwowałem że latem kiedy temperatury rosły powyżej 20 stopni było u mnie chłodniej niż u sąsiada co może wynikać z dobrego ocieplenia. Badanie co prawda kosztowało ale utwierdziło mnie że docieplenie mam wykonane perfekcyjnie. Nie wykryliśmy niczego niepokojącego. Teraz po roku chciałbym bardzo podziękować firmie Eko-izolacje że uchroniła mnie przed ponownym remontem, moje rachunki za ogrzewanie zmniejszyły się znacząco, nie nagrzewa się poddasze tak jak to bywało przed laty. Wniosek jest taki że nie warto czasem wybierać firmy która jest tańsza obiecuje małą ilość otworów bo to nie wróży nic dobrego o czym przekonał się mój serdeczny przyjaciel sąsiad. Polecam tą firmę, gdyż na to zasługuje w 100%.

Ryszard z Pruszkowa

Firmę poznałam dzięki Ich ulotce reklamowej, którą otrzymałam w skrzynce pocztowej. Zadzwoniłam i umówiłam się na rozmowę. Przedstawiciel profesjonalny, pokazał kamerą termowizyjną wszystkie ubytki w ociepleniu strychu, skosów. Miałam pełny obraz i odpowiedź na pytanie, dlaczego na poddaszu już zamieszkałym jest zimno pomimo opału gazem praktycznie całą dobę. Ciepło uciekało przez nieszczelne ocieplenie poddasza. Zdecydowałam się na docieplenie przez Eko-Izolacje. Panowie zapewnili mnie o całkowitej bezinwazyjnej metodzie wykonania prac remontowych. Bardzo uważali na wszystkie sprzęty, przykrywali je szczelnie folią i również zabezpieczali podłogi. Nawet po sobie posprzątali. Pokoje pozostawiali czyste i gotowe do zamieszkania. Wycierali parapety, odkurzali podłogi i wykładzinę. Nic nie uszkodzili i nic nie zabrudzili. Przy tym spokojnie podchodzili do wszystkich prac. Ich zamierzenia były przemyślane i bardzo odpowiedzialne. Chcę podkreślić przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność, spokój i miłą atmosferę wśród pracowników. Nie przypuszczałam, iż w Polsce są takie firmy. To dobrze zorientowana w temacie ociepleń firma i co najważniejsze zgrany zespół. W ciągu dwóch dni Panowie ukończyli pracę. Poddasze zostało docieplone, ceny bardzo konkurencyjne. Naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy. Polecam.

Hanna Blizne Jasińskiego

Polecam firmę Eko – Izolacje: terminowo, czysto, przystępnie cenowo. Ocieplenie zdało rezultaty szczególnie zimą. Potwierdziły też to badania kamerą.

Warszawa, Twórcza

Dzisiaj firma Eko-Izolacje zakonczyła docieplanie poddasza i skosów na piętrze w naszym domu na ulicy Laponskiej. Praca przebiegła bardzo sprawnie. Cała ekipa była bardzo dobrze zorganizowana a prace wykonane terminowo i zgodnie ze sztuką. Panowie byli bardzo mili a po zakonczonej pracy wszystko posprzatali i zostawili czysto. Polecam ekipę, super fachowcy.

Wieslaw Warszawa

Panowie z firmy Eko-Izolacje wykonali ocieplenie poddasza w domku jednorodzinnym w Chotomowie.Fachowo zapoznali mnie z tą metodą i etapy jej wykonania.Prace ich bardzo dobrze zsynchronizowane i bardzo dobra organizacja pracy.Po wykonaniu pracy posprzątali i zostawili dom i podwórko tak jak zastali.Jestem bardzo zadowolony z ich pracy i mam nadzieje że odczuje to zimą w portfelu .Polecam super grupa fachowców

Jacek Chotomów

Panowie z firmy wykonali u mnie ocieplenie stropu i pod podłogą w domku jednorodzinnym. Metodę znałem pobieżnie lecz rzeczowe konsultacje z pracownikami firmy pozwoliły na najlepszy wybór materiału jak i metody ocieplenia. Praca choć uciążliwa dla wszystkich dzięki młodym pracownikom trwała krótko i co ciekawe – po zakończeniu pracownicy samorzutnie po sobie posprzątali, zostały zniwelowane nawet ślady po kołach maszyny odciśnięte w ziemi podwórka na długości ok. 70 m. Potem nie było co sprzątać – odwalili kawał dobrej roboty. Jesteśmy b. zadowoleni z pracy i jakości usługi i polecamy metodę jak i firmę wszystkim którzy chcą mieć ciepło w domu. Są fachowi i kompetentni w tym co robią i co najważniejsze cena usługi nie jest wygórowana.

Włodzimierz Warszawa Praga ul. Gożdzików

Firma wykonała u mnie docieplenie poddaszy, w 2 etapach. Jestem b. zadowolony, super metoda. Za pomocą kamery termowizyjnej można sprawdzić puste przestrzenie a po dociepleniu czy izolacja jest dobrze ułożona. Praca była wykonywana w zimie (grudzień i luty), następnego dnia po zakończonej pracy temperatura w pomieszczeniach podniosła się o 2 stopnie. Panowie pracują sprawnie, szybko i solidnie. Aby skończyć przed weekendem pracowali w piątek do północy. Na zakończenie ekipa sprząta po wszystkim „na błysk” chociaż metoda nie jest bardzo pyląca. Gorąco polecam i metodę (efekt jest super) i ekipę. Jesteśmy z żoną b zadowoleni bo skończyło się przemarzanie ścian zimą i zniknęły mostki termiczne.

Adam Warszawa-Białołęka

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Likwidując mostki termiczne, powodujące straty ciepła, możemy skuteczność obecnej izolacji zwiększyć do około 30%.

POPRAWA IZOLACJI AKUSTYCZNEJ

Skuteczne wygłuszenie akustyczne budynku dzięki wykonanemu ociepleniu. Izolowanie od hałasów z otoczenia zewnętrznego.

agsdi-sun-2

OCHRONA PRZED NAGRZEWANIEM

Wykonane izolacje skutecznie chronią latem przed nadmiernym nagrzewaniem się budynku.

Call Now Button
Facebook Youtube