Witamy wszystkich
zainteresowanych
ociepleniem poddasza
i stropodachu wentylowanego

zobacz więcej

Wykonujemy ocieplenie poddasza oraz
ocieplenie stropu drewnianego

zobacz więcej

Przykładowe dokumentacje fotograficzne z izolacji i ociepleń wykonanych przez EKO-IZOLACJE

zobacz więcej
Dla kogo badania termowizyjne Warszawa


Dla kogo badania termowizyjne Warszawa ?

Już kolejny sezon zimowy przed Tobą, a Ty zastanawiasz się, czy czasem nie wziąć kredytu gotówkowego na opał? I wcale nie zastanawiasz się z tego powodu, bo nie masz pewnych oszczędności na zakup węgla, lub drewna. Ale masz wrażenie, że to wszystko co do tej pory kupowałeś, po prostu nie starczy nawet na najłagodniejszą zimę. W związku z tym zastanawiasz się nad wymianą pieca centralnego. Ale jak patrzysz na ceny nowych urządzeń, to niestety też nie jest Ci w ogóle do śmiechu. Koszt kilkunastu tysięcy złotych wyłożonych za jednym razem, kompletnie nie wchodzi w rachubę.

A czy zastanawiałeś się, że  problem może leżeć zupełnie gdzie indziej? Może tak naprawdę masz tylko źle docieplone poddasze? Nie masz pojęcia w jaki sposób można to najprościej zweryfikować? Zleć fachowej ekipie badania termowizyjne Warszawa. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie do końca zdają sobie sprawy z tego, że nawet ogromna ilość opału nie rozwiąże problemu braku ciepła w domu.

Należy pamiętać, że badania termowizyjne można wykonać wyłącznie w czasie chłodniejszych dni. Ponieważ braku różnicy temperatury, a także ucieczki ciepła z domu nie da się zweryfikować, jeśli za oknem panuje 30-stopniowy upał. Jest to warunek konieczny. Specjaliści z Warszawy przyjadą z urządzeniem, które pomoże szybko i sprawnie wskazać na przyczyny problemu. Dzięki temu zamiast inwestować w dodatkową ilość opału, dowiesz się po prostu, że w Twoim domu należy wykonać po prostu szczelną termoizolację i to rozwiąże kłopot.

Trzeba koniecznie podkreślić, że badania termowizyjne Warszawa oraz inne miasta nie ograniczają się jedynie do wykrywania ubytków termicznych samych budynków. Kamera termowizyjna znajdzie także zastosowanie w badaniu maszyn i urzadzeń jak równiez np instalacji elektrycze wykryc uszkodzenia w izolacji i przebicia. Badania termowizyjne mają więc dosyć wszechstronne zastosowanie.08 czerwca 2015
lista wpisów | poprzednia | następna


galeria stropodachy ocieplenie

ulotka firmowa strona 1
badania kamerą termowizyjną
ulotka firmowa strona 2
badania termowizyjne Warszawa